+38 050 655 42 22
+38 067 105 11 99

Шуби із мутону – хіт цього сезону


В холодні та морозні зимові дні зігрітись вам допоможуть шуби, пошиті у Тисмениці – дуже теплого, якісного та недорогого хутра.

подивитись всі мутонові шуби ви можете у відповідному розділі каталогу – Шуби із мутону


Що ж це за таке хутро мутон?

курточка-півшубок з капюшоном - з чорного хутра мутон Назва «мутон» походить від французького mouton – баран. Це самої високої якості спеціально оброблена тонкорунна овчина, у якої дуже тонкі ворсинки щільно прилягають одна до одної, завдяки чому значно підвищується її стійкість до непогоди і механічних чинників.
Особливо актуально це в сирі зими, коли на дворі сніг з дощем і це має поганий вплив на більш дорогі хутра та хутрові вироби. Практична та розкішна шуба із мутону при правильному догляді служитиме не один сезон.

Ще один важливий момент – це теплозахисні властивості хутра мутон.
В сухі та морозяні зими шуба із мутону проявить ці властивості найкращим чином. В ній будуть не страшні навіть двадцятиградусні морози. По теплоті мутон є лідером серед всього сучасного хутрового асортименту.

Шуба із мутону допоможе вам зігрітись в самі холодні і сирі дні.
Мутон – ідеальне хутро для пальтових приталених фасонів, а також для різноманітних курточок і півпальто, як з капюшонами, так і з будь-якими комірами – норка, песець, чорнобурка. Модельєри прекрасно знають і повністю використовують всі переваги мутону. Ці тенденції, які проявились в осінньо-зимових колекціях, продовжують завойовувати позиції і в нинішньому сезоні.

Ціна на шуби із мутону

Важливо буде відмітити одну із головних переваг шуби мутон – співвідношення ціна / якість. Хоча всі мутонові шуби шиються із імпортної сировини ( в основному – із австралійської сировини ), проте технологічність і великі об’єми дозволяють виробникам щоб ціна на мутонові шуби були на приємно низькому рівні в порівнянні з іншим хутром.

Однак, якщо шуба із мутону досить дешева, і ви збираєтесь її купити, не забувайте, що дешевизна буває різною. На багатьох речових ринках можна знайти шуби із мутону від невідомого виробника. Звичайно, ви не отримаєте ніякої гарантії якості, а не будучи спеціалістом не зможете зрозуміти скільки цей загадковий виробник зекономив на якості за рахунок ціни.

Де і як купити шубу із мутону в Києві

Хороша покупка можлива у фірмовому магазині хутрового одягу. Проте там часто немає бажаного фасону, або відсутність необхідних розмірів, до того ж ціна, в такому місті, як Київ, буде значно вищою . В цьому випадку ідеальний вихід – замовити і купити шубу у виробника.

Широкий модельний ряд, гарантія якості від виробника, прийнятні ціни ще й можливість індивідуального пошиття шуби по вашій фігурі – всі ці переваги ви отримуєте замовивши шубу торгівельної марки «ХутроСвіт» м.Тисмениця у будь-яку пору року.

Вітчизняні виробники, а саме підприємства і торгівельні марки міста Тисмениці за довгі роки плідної праці показали, що можуть задавати світовий рівень якості і підтримувати кращі модні тенденції. Виграш в ціні і термінах поставок замовникам ставить їх на порядок вище багатьох закордонних виробників.

Ви можете наші шуби із мутону купити в Києві, не виходячи з дому, зробивши замовлення на пошиття по ваших мірках без будь-якої передплати.
Всього за тиждень ваша шубка буде готова та доставлена в будь-яке місто України.

Вже у своєму місті ви можете купити шубу, оплативши її після примірки, переконавшись у відповідній якості наших виробів.
Разом із шубою додається товарний чек, що підтверджує покупку та надає річну гарантію.


У вас залишились запитання про шубки із чудового хутра мутон – ми з радістю відповімо – телефонуйте: +38 067 105 11 99

Сподобалася стаття ? Розкажіть друзям: