+38 050 655 42 22
+38 067 105 11 99

Аксесуари

Довгі жіночі утеплені рукавички для жилеток із хутра та шуб із рукавом 3/4, матеріал: якісна теляча шкіра на утеплювачі, розміри 6; 7; 7,5; 8

Аксесуари для шуб із хутра

 

 Довершеність та оригінальність всьому образу завжди надають гармонійно підібрані аксесуари. 

Наші дизайнери пропонують звернути увагу на аксесуари для шуб тм.ХутроСвіт із Тисмениці. 

Рукавички, пелерини, боа, шарфи, горжетки, накидки із хутра, а також сумочки – все у виконанні із натурального хутра. Такі аксесуари можуть бути як повсякденними, так і вечірніми.

До жилеток із натурального хутра оптимально пасуватимуть довгі шкіряні рукавички, теж декоровані хутром. Виглядають вони дуже по жіночному.

Норкова лаконічна сумочка буде гарно дивитись із норковою шубою або безрукавкою, також гармонійно доповнить вечірнє плаття або демократичні джинси.

Замість шкіряних рукавичок руки модниць у зимові холоди зігріє хутряна муфта. Вона відмінно доповнить короткий півшубок, стильну куртку, або плаття простого крою.

 Невагома пелерина із натурального хутра в поєднанні із таким же беретом додасть образу надзвичайної легкості. Боа, шарфи, накидки, оздоблені натуральним хутром добавлять ізюминку всьому костюму.

Звичайно, сумочки, та взуття. Ці деталі гардеробу вже точно необхідно продумати до дрібниць. Поєднувати різні види хутра можна і потрібно, головне – у всьому повинна бути міра. Якщо шуби об’ємні, то сумочка нехай буде невеличкою, лаконічною, ідеально поєднуватись з верхнім одягом. Наприклад, такі варіанти, як норка-норка, каракуль-норка, мутон-песець, будуть виглядати відмінно.

 Аксессуари із хутра створюють для того, щоб доповнити образ різноманітними деталями, але не перевантажувати його. Тому не потрібно занадто захоплюватись різноманітністю аксесуарів в одному ансамблі, але фантазувати та експериментувати можливо і потрібно!

 

Радимо також прочитати: