+38 050 655 42 22
+38 067 105 11 99

Шуби каракуль – аристократична елегантність

шуба із каракулюКаракуль і каракульча – ніжне хутро ягнят особливої породи, стало модною хутровою тенденцією XXI століття.
Якщо по одягу наших бабусь ми пам'ятаємо в основному чорний каракуль на комірах та шапках жінок "бальзаківського віку", то сьогодні на подіумах всього світу можна побачити  шуби  з каракулю усіх кольорів та відтінків, практично в будь-якому сезоні і для любого віку.

Платиновий та шоколадний, золотистий і янтарний, стальний і світло-голубий каракуль та каракульча з’являються на платтях і брюках, костюмах і спідницях, жакетах і накидках, сумочках і капелюшках. Каракулеві шуби декорують стразами і золотою вишивкою, поєднують з іншими видами хутра.

Цей сплеск популярності легко пояснити. Завдяки найновішим технологіям вичинки каракуль і каракульча все більше стають схожими на елітну тканину. Шуби із каракулю найвищої якості близькі по фактурі до бархату, або кашеміру, а інші види каракулю схожі на рихлі букліровані тканини, ставши одним із символів нового ретро.

Шуби із каракулю – особливості та переваги

При відсутності довгого ворсу, каракуль – це єдине хутро, яке не тільки не повнить, але й стройнить жінку, що також додає йому популярності.

Ще одним плюсом каракулевої шуби є унікальність малюнку хутра. Кожна шкірка має свій неповторний узор, що надзвичайно ускладнює його обробку, проте робить кожну шубу із каракулю єдиною та неповторною.

В кінці ХІХ століття каракулеві шуби стійко увійшли в моду, як символ певного статку та високого становища. Із чорного та сірого каракулю шились шуби для жінок чиновників найвищого рангу, а із білого – дитячі шуби, які ставали предметом заздрощів усіх маленьких модниць.

Вершиною популярності каракулю в ХХ столітті стали 40-ві післявоєнні роки, коли він був надзвичайно дефіцитним. В 60-ті про нього практично забули, однак у 80-х на світових подіумах знову можна було побачити класичні довгі шуби, жакети та пончо, виготовлені з каракулю. В новому тисячолітті популярність хутра каракулю росте з кожним роком.

шуби каракуль в києвіКупити шубу із каракулю від тм.ХутроСвіт

Купити шубу або пальто із каракулю – значить заявити всім про свій витончений та та аристократичний смак.
Класичний каракуль ціниться узором своїх завитків. Основна перевага сірого каракулю – у грі кольорів та відтінків.

Більш рідкісний, коричневий каракуль має багато відтінків від шоколадного до бежевого, від рудого до холодно-палевого і може змінювати колір по всій довжині волосу.
Найбільш рідкісним та цінним є білий каракуль, особливо африканська Свакара чистого молочного кольору.

Серед молоді також популярним є фарбований каракуль яскравих  відтінків. Моделей, виконаних із каракулю в самих модних і сучасних стилях сьогодні є безліч.

Весь спектр сучасних моделей шуб шиється не тільки в далекому зарубіжжі, але і в Україні. Лідером вітчизняного ринку хутрових виробів є цілий ряд підприємств розміщених в мальовничому куточку Прикарпаття – в Тисмениці. Тисмениця  широко відома у світі хутрової моди не тільки у нас, але і далеко за кордоном.

Ви можете купити шубу в Києві із каракулю, із норки, жилети та безрукавки  – різноманітні хутрові вироби виробництва підприємства ХутроСвіт, також замовити шубу індивідуального пошиття безпосередньо на виробництві, вибравши із широкого асортименту оригінальних та актуальних в цьому сезоні моделей.  
 

        Каракуль – це  класика,  а  класика  –  завжди  в  ціні !

Зателефонуйте нам прямо зараз
+38 067 105 11 99 
і ви зможете замовити шубу із такого прекрасного і рідкісного хутра як каракуль за ціною виробника. 


Радимо також:

 

Сподобалася стаття ? Розкажіть друзям: