+38 050 655 42 22
+38 067 105 11 99

Договір публічної оферти

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Справжня оферта, є офіційною пропозицією Інтернет-магазину на домені https://hutrosvit.com/, зареєстрованої торгової марки ХутроСвіт (Свідоцтво на знак для товарів та послуг № 134717 ),  код за ЄДРПОУ/ 2585615462, що діє на підставі Витягу з Реєстру платників єдиного податку від 04.01.2022р, далі за текстом – «Продавець», укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через Інтернет-магазин, далі по тексту – «Договір», і розміщує Публічну оферту (пропозицію) на офіційному інтернет-сайті Продавця https://hutrosvit.com/, (далі – « Інтернет-сайт »).

1.2. Натискання в інтернет-сайті  кнопки «Придбати», «Замовити»,  «Надіслати» означає, що покупець, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець), згідно чинного українського законодавства, прийняв до виконання умови договору публічної оферти, які вказані нижче.

1.3. Договір публічної оферти є публічним, тобто відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець). При повній згоді з даним Договором покупець приймає умови і порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару, відповідальності за недобросовісне замовлення і за невиконання умов даного договору.

1.4. Договір вважається укладеним з моменту натискання відповідної кнопки  «Замовити», «Придбати», «Надіслати» на сторінці оформлення замовлення і підтвердження його покупки.

1.5. Інтернет-магазин https://hutrosvit.com/ здійснює реалізацію і доставку товару по всій території України. Увага! У зв’язку з ситуацією в країні, доставка в АР Крим, а також в деякі міста і населені пункти Луганської та Донецької областей не здійснюється!

1.6. Інтернет-магазин https://hutrosvit.com/ реалізує товари в роздріб. Процедура повернення товару здійснюється згідно закону України «Про захист прав споживачів».

1.7. Оформляючи замовлення на сайті, клієнт безумовно погоджується слідувати умовам цього Договору і підтверджує, що ознайомлений з ними.

 

ПОНЯТТЯ І ВИЗНАЧЕННЯ

2.1. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення:
«Товар» – одяг, аксесуари, комплектуючі та супровідні предмети;

«Інтернет-магазин» – відповідно до Закону України «про електронну комерцію», засіб для подання або реалізації товару, роботи або послуги шляхом здійснення електронної угоди.

«Продавець» – компанія, яка реалізує товари, представлені на Інтернет-сайті.

«Покупець» – фізична особа, що уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.

«Замовлення» – вибір окремих позицій з переліку товарів, зазначених Покупцем при розміщенні замовлення і проведенні оплати.

ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

3.1. Продавець зобов’язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов’язується оплатити і прийняти Товар на умовах даного Договору.

Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, в тому числі:

– добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині;

– самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині;

– оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;

– обробка і доставка замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину і наявний.

4.2. Кожна позиція може бути представлена ​​в замовленні в будь-якій кількості.

4.3. При відсутності товару на складі, Менеджер компанії зобов’язаний поставити Покупця до відома (по телефону або через електронну пошту).

4.4. При відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі.

4.5. Оформлення замовлення здійснюється Покупцем шляхом натисканням кнопки «Замовити», «Придбати», «Надіслати»  на сторінці оформлення замовлення і підтвердження його покупки, також по телефону за вказаними на сайті номерами, або за допомогою електронної пошти hutrosvit@gmail.com. У разі необхідності, за бажанням покупця, договір може бути оформлений в простій письмовій формі.

.

4.6. Замовлення вважається оформленим належним чином, якщо:

4.6.1. клієнт заповнив усі поля форми, що дозволяють ідентифікувати клієнта і зв’язатися з ним:

4.6.1.1. П.І.Б./найменування;

4.6.1.2. адреса доставки;

4.6.1.3. контактний телефон;

4.6.1.4. електронну адресу;

4.6.1.5. бажаний порядок оплати (способи оплати перераховані в п.7.1.);

4.6.1.6. бажаний вид доставки товару.

 

ПРИЙНЯТТЯ ЗАМОВЛЕННЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНОМ

5.1. Менеджер Інтернет-магазину https://hutrosvit.com/ при отриманні замовлення перевіряє наявність товару і, якщо замовлення оформлене відповідно до пункту 4.6. даного Договору, приймає замовлення і зв’язується з клієнтом для підтвердження деталей.

5.2. З моменту прийняття замовлення Інтернет-магазином клієнт має право відмовитися від замовлення або вносити в замовлення зміни (видаляти/додавати в замовлення товари, змінювати характеристику товару (колір, розмір, кількість тощо). Після оплати рахунку видалення товарних позицій із замовлення не допускається.

 

ФОРМУВАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

6.1. Співробітники Інтернет-магазину формують замовлення. У тому випадку, якщо Ви зробили замовлення у вихідний або святковий день, його обробка зміщується на перший робочий день, наступний за днем ​​оформлення замовлення. Місто відправника – Тисмениця.

ПОРЯДОК ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ

7.1. Оплата замовлення здійснюється наступними способами:

7.1.1. Оплата при отриманні (післяплата) в будь-якому відділенні служб доставки Нової Пошти, або Автолюкс.

7.1.2. Оплата на розрахунковий рахунок

7.1.3. Оплата на сайті через платіжну систему.

7.1.4. Розрахунок готівкою в разі самовивозу.

 Увага! Комісію за пересилку грошових коштів за допомогою послуг компанії-перевізника Нова Пошта, Автолюкс оплачує покупець. Вартість переказу коштів післяплати становить 20 грн + 2% від суми (розмір збору встановлено тарифами «Нова пошта»).
При оплаті замовлення з карти Visa або MasterCard на сайті відразу після оформлення замовлення через платіжну систему, оплата відбувається безпосередньо на сторінці сайту і захищена сертифікатами безпеки. Ви оплачуєте тільки вартість товару та комісію платіжної системи, яка становить 2,2%.

 

УМОВИ ДОСТАВКИ ЗАМОВЛЕННЯ
8.1. Доставка товару по території України здійснюється службою доставки «Нова Пошта», або Автолюкс.

8.2. Доставка товару за межами території України здійснюється службою доставки Міст.

8.3. Інтернет-магазин вважається таким, що виконав свій обов’язок з доставки замовлення в момент передачі до служби доставки. Ризик втрати або псування товару після його передачі в службу доставки несе клієнт.

Увага! Доставка здійснюється за рахунок покупця за тарифами компанії-перевізника.

8.4.  Готове замовлення можна також отримати у офлайн магазині тм.ХутроСвіт за адресою м.Тисмениця, вул.К.Левицького 19д/6.

 

ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН
9.1. Продавець має право:

– в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим договором у разі порушення Покупцем умов цього договору.

9.2. Покупець зобов’язаний:

– своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього договору.

9.3. Покупець має право:

– оформити замовлення в Інтернет-магазині;

– вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

10.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України.

10.2. Продавець не несе відповідальності за:

– за незначну невідповідність колірної гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різну колірну передачу моніторів персональних комп’ютерів окремих моделей;

– за зміст і правдивість інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення;

– за затримку і перебої в наданні Послуг (обробки замовлення та доставки товару), які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;

– за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою даного доступу до мережі Інтернет;

– за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів – IP, MAC-адреси, логіна і пароля третім особам;

10.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під його логіном знаходилась інша особа) особам або їх майну, юридичним особам, державі чи принципам моральності.

10.4. У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачений характер, які виключають або об’єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити і запобігти розумними способами.

10.5. Сторони прикладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

ІНШІ УМОВИ

11.1. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього договору за умови попередньої публікації його на сайті https://hutrosvit.com/

11.2. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.

11.3. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної при оформленні замовлення інформації. При цьому, при здійсненні акцепту (оформленні замовлення і подальшої оплати товару) Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні Закону України «Про захист персональних даних».

11.4. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет-магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти).

11.5. Фактичною датою електронної угоди між сторонами є дата прийняття умов, відповідно до ст. 11 Закону України «Про електронну комерцію».

11.6. Використання ресурсу Інтернет-магазину для попереднього перегляду товару, а також для оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.

11.7. Інформація, яка надається Покупцем є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно в цілях обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцеві, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків і ін.

ПОРЯДОК ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

12.1. Повернення товару можливе тільки за тією ж адресою, за якою відбувалася покупка.

12.2. Товари належної якості, замовлені на https://hutrosvit.com/ і, що не підійшли з яких-небудь причин (фасон, розмір, колір), підлягають поверненню та обміну протягом 14 днів, не враховуючи день покупки, за умови:

  • відсутність слідів експлуатації та носіння;
  • відсутність слідів втручання у крій;
  • збереження товарного вигляду і споживчих властивостей;
  • наявності оригінальної та неушкодженої упаковки і ярликів.

 

Вартість доставки для повернення/обміну товару оплачує покупець*.

*Виключення: виробничий брак або пересорт (інший розмір, колір або артикул). У даному випадку, повернення здійснюється за наш рахунок.

Товари неналежної якості (після експлуатації, зі знятими, або з пошкодженими ярликами) замовлені на https://hutrosvit.com/, обміну та поверненню не підлягають.

 

12.3. Процес повернення товару:

12.3.1. Заповніть Заяву на повернення (відправляється менеджером за запитом клієнта на месенджер або електронну пошту).

12.3.2. Надішліть товар і заповнений бланк за адресою, що вказана в ньому.

12.3.3. Отримайте гроші на банківську карту; або готівкою, якщо покупка була здійснена на умовах самовивозу.

Термін повернення грошових коштів – протягом 7 робочих днів з моменту отримання повернення менеджером інтернет-магазину.

12.4. Процес обміну товару:

12.4.1. Заповніть бланк обміну (відправляється менеджером за запитом Покупця на месенджер або електронну пошту).

12.4.2. Надішліть товар і заповнений бланк за адресою, вказаною в ньому.

12.4.3. Зв’яжіться з менеджером інтернет-магазину для бронювання товару на обмін.

Відправка замовлення на обмін здійснюється після його повної комплектації та отримання повернення менеджером інтернет-магазину.

 

Якщо товар був куплений за допомогою самовивозу – потрібно зв’язатися з менеджером інтернет-магазину https://hutrosvit.com/ для узгодження умов повернення.

Після відправки повернення необхідно повідомити номер ТТН (товаротранспортної накладної) менеджеру інтернет-магазину за телефоном: +380506554222 

12.5. Товари, що не підлягають обміну та поверненню:

– вироби що шились по індивідуальному замовленню з урахуванням індивідуальних мірок, або внесенням змін до фасонів представлених на сайті.

Якщо товар не підлягає обміну і поверненню, відправка товару назад відбувається за рахунок Покупця. У разі невиконання умов, встановлених цим пунктом, Інтернет-магазин https://hutrosvit.com/ має право відмовити в задоволенні претензії про брак або недостачу будь-якого товару.

 

ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ

13.1.Електронний договір вважається укладеним з моменту одержання особою яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції в порядку, визначеному частиною шостою статті 11 Закону України “Про електронну комерцію”.

13.2. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту оплати товару, після оплати договір не може бути розірваний.

13.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, в разі невиконання однією із сторін умов цього Договору та у випадках передбачених чинним законодавством України.