+38 050 655 42 22
+38 067 105 11 99

Казкові знижки на шуби бувають тільки від ще більш казкових накруток !

Минає зима і разом з перелітними птахами в наші краї «залітають» рекламні вивіски із казковими сезонними знижками. А тому сьогодні – про них.

Зазначимо, що ціни в Тисмениці на шуби із норки, каракулю чи мутону прийнятні і без всіляких знижок:

Звідки ж беруться сезонні знижки на шуби?
Логічно – із бажання продавців швидше змінити колекцію сезону, що минає на нову. То, чому ж навіть у столиці моди – Парижі знижки більше 20 % – рідкість ? Та вже тому, що казкові знижки можуть бути тільки від казкових накруток !

Жоден підприємець не опустить ціну продажу нижче ціни закупки, а ще є оренда магазину, зарплати продавцям, податки… Тому, навіть при 80 % знижки магазин отримає прибуток. Вам все ще хочеться заглянути під вивіску «знижки до 80%»? Якщо порахувати, скільки ж складають ці 80% від середньої ціни шуби ?

Зовсім інша справа, коли виробник проводить розпродаж. Це може відбуватись по різних причинах. Основна причина – це зменшення перехідних сезонних залишків товару, але у будь-якому випадку – ціна розпродажу дійсно буде низька та вигідна.

Знижки – це завжди маркетинговий рекламний хід, а розпродаж – це реально нижча ціна, хоча б тому, що це потрібно самому виробнику, щоб розпродати якомога більше та швидше.

Знижки на шуби та ціни виробника – що краще ?

Декілька слів про ціни виробників шуб. У них рідко бачимо знижки, проте і ціни, які вони пропонують – більш чесні. Такі ціни не включають націнки посередників, торгові націнки магазинів та платежі, які платить кожен у цій ланці.

Візьмемо ту ж шубу. Враховуючи досить холодні зими – норкові шуби  стали вже хітом, а шуби із каракулю та мутону все ще не втратили свою актуальність, і в наступному сезоні, схоже, не залежаться в магазинах. Зайдіть на сайт виробників шуб в Тисмениці – відомих українських виробників хутрових виробів – і подивіться ціни на шуби. Навіть із відсутністю знижок – їхні ціни тішать око.

Виробник зазвичай додає до собівартості всього 20% прибутку, і покупцю не доводиться оплачувати значні торгові націнки.

Досить важко не піддатись спокусі на рекламу про 50 % знижки на шуби, але добре було б згадати приказку, що дармовий сир буває тільки в мишоловці.

 

Чесна ціна від виробника краще будь яких казкових знижок !Пропонуємо подивитись розділ:
Розпродаж


Читайте також :

Сподобалася стаття ? Розкажіть друзям: