+38 067 105 11 99
+38 050 655 42 22

Казкові знижки на шуби бувають тільки від ще більш казкових накруток !

Минає зима і разом з перелітними птахами в наші краї «залітають» рекламні   вивіски із просто казковими сезонними знижками. А тому сьогодні – про них.

Звідки ж беруться сезонні знижки на шуби?
  Логічно – із бажання продавців швидше змінити колекцію сезону, що  минає на нову. То, чому ж навіть у столиці моди – Парижі знижки більше 20 % – рідкість ? Та вже тому, що казкові знижки можуть бути тільки від казкових накруток !

Жоден підприємець не  опустить ціну продажу нижче ціни закупки, а ще оренда магазину, зарплати продавцям, податки… Тому , навіть при 80 % знижки магазин отримає прибуток. Вам все ще хочеться заглянути під вивіску « знижки до 80% » ? Якщо порахувати, скільки ж складають ці 80% від середньої ціни шуби ?

Зовсім інша справа, коли виробник проводить розпродаж. Це може відбуватись по різних причинах. Основна причина – це зменшення перехідних сезонних залишків товару, але у будь-якому випадку ціна розпродажу дійсно низька та вигідна.

Знижки – це завжди маркетинговий рекламний хід, а розпродаж – це реально низька ціна, хоча б тому, що це потрібно самому виробнику, щоб розпродати якомога більше та швидше.

Знижки на шуби та ціни виробника – що краще ?

Декілька слів про ціни виробників шуб. У них рідко бачимо знижки, проте і ціни, які вони пропонують – більш чесні. Такі ціни не включають націнки посередників, торгівельні націнки магазинів та платежі, які платить кожен в цій ланці.

Візьмемо ту ж шубу. Враховуючи досить холодну зиму – шуби із каракулю та мутону стали вже хітом, та все ще не втратили свою актуальність, і в наступному сезоні, схоже, не залежаться в магазинах. Зайдіть на сайт будь-якого із виробників шуб в Тисмениці – відомих українських виробників хутрових виробів – і подивіться ціни на шуби. Навіть із відсутністю знижок,- їх ціни тішать око.

Виробник зазвичай додає до собівартості 20% прибутку, і покупцю не доводиться оплачувати досить значні торгівельні націнки. Ціни в Тисмениці на шуби із норки, каракулю чи мутон прийнятні і без всіляких знижок.

Досить важко не піддатись спокусі на рекламу про 50 % знижки на шуби, але добре було б згадати приказку, що дармовий сир буває тільки в мишоловці.

 

 Чесна ціна від виробника краще будь-яких казкових знижок !
 


Читайте також :