+38 067 105 11 99
+38 050 655 42 22

Догляд за шубою

          Мало хто із жінок не хотів би накинути на плечі елегантну шубу із норки від Тисмениці.

Мрії мають властивість збуватись.


Уявіть собі, що у вашій шафі оселилась омріяна покупка.
Одночасно із її появою у вашому гардеробі виникає запитання : « Як правильно зберігати та доглядати за норковою шубою ? » Адже її вартість немаленька, а тому хочеться, щоб шуба доставляла радість як можна довше, та виглядала так же розкішно, ніби щойно куплена.
   
 Правильний догляд за норковою шубою та належне зберігання дозволить носити її протягом декількох сезонів, і не тільки носити, але і гордитись своїм хутровим виробом. Фахівці рекомендують дотримуватися нескладних рекомендацій, особливо важливих для тих, хто вперше придбав шубу із норки.

Правила догляду за шубами :

 Дуже часто у багатьох із наших замовників постає запитання – як правильно доглядати за хутром або шубою із натурального хутра. 
При нескладному, але чіткому дотриманні простих правил догляду за хутром – ваш улюблений хутровий виріб прослужить довгі роки. Ось декілька важливих вимог:

– намагайтесь не допускати намокання;

якщо ж все таки ваша шубка промокла:

  • ні в якому разі не сушити шуби праскою, або біля обігрівальних приладів;
  • виріб повинен просохнути при кімнатній температурі, в підвішеному стані на плечиках;
  • недопустимо зберігати хутро в поліетиленових пакетах;
  • місце для зберігання не повинно бути занадто сухим, також і занадто вологим;
  • не потрібно зловживати хімчисткою, тому що використовувані речовини є досить агресивними.

 На літній період рекомендується зберігати хутровий виріб в сухому, прохолодному, добре провітрюваному приміщенні.

Як зберігати норкову шубу

   Хоча шуби виглядають куди більш ефектно у порівнянні із пуховиком чи пальто, вони все ж не настільки універсальні.
Не рекомендується носити їх в мокрий сніг або ж сильний дощ, адже привести її потім до належного вигляду досить непросто. А ось морозна погода буде прекрасною нагодою щоб «вигуляти» вашу норку.

Якщо ж прогноз погоди не справдився, доведеться шубу просушити.
  Важливо памятати, що сушка повинна проводитись дуже повільно, можна продути негарячим повітрям із звичайного фену. Після висиханя акуратно розправте хутро, злегка розчісуючи його щіткою для волосся із негострими кінчиками.

 Як зберігати норкову шубу – це ще одне важливе питання, яке постає у її власниці. Неправильне зберігання небезпечне та може призвести до пошкоджень, які буде неможливо виправити. Категорично не підходять будь які чохли, тим більше із поліетилену. Простір дуже важливий для хутра.

  Зараз існують спеціальні холодильні приміщення, де створені умови із необхідною температурою та вологістю. Якщо зберігати її в такому місці немає можливості, і шуба оселилась у звичайній шафі, важливо, щоб шафа була досить простора, із хорошою циркуляцією повітря. Адже натуральне хутро обовязково повинно «дихати». Також хутро вбирає сторонні запахи, тому важливо враховувати цей момент при зберіганні.

  Як зберігати норкову шубу, щоб вона мала приємний запах ? Запропонуємо вихід : покладіть до кишені носову хустинку з декількома краплями ваших улюблених духів.

  Не зайвим буде нагадати, що не можна приколювати до вашої шуби прикраси, надто брошки.
Шуба із норки сама по собі виглядає розкішно, крім того, є ризик пошкодити хутро.
Також не забувайте, що сумки через плече та норкова шуба – поняття не сумісні, краще купіть клатч.

  Правильний догляд за норковою шубою передбачає ніжний та бережливий догляд за нею – і ви зможете носити шикарну хутряну обновку на протязі багатьох сезонів.


Читайте також:

Сподобалася стаття ? Розкажіть друзям: