+38 050 655 42 22
+38 067 105 11 99

Як купити шубу в Києві виробництва ХутроСвіт Тисмениця

Вибрати та купити шубу вашої мрії ви можете у відповідних розділах :

Ви маєте змогу купити шубу в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, та у будь-якому місті України за ціною виробника із Тисмениці – торгівельної марки, пошиту саме для вас, та по ваших індивідуальних мірках.Як це працює :

  •  Ви надаєте нам свої мірки в сантиметрах :

як зняти мірки

надіслати нам мірки

  •  Ми шиємо по цих мірках шубу, вибрану вами із показаних на сайті нашого підприємства у відповідних розділах.
  •  Доставляємо готову шубу у ваше місто на склад перевізника, де Вам дають можливість оглянути, приміряти  і, якщо все влаштовує, – на місці оплатити.

доставка та оплата


Багато хто стикається з такою проблемою, як купити норкову шубу, щоб і по мірках підходила, і відповідала всім побажанням по фасону, кольору, якості, і що дуже важливо – ціні.

В наш час сучасна жінка дуже зайнята, а той довгоочікуваний вихідний хочеться приділити сімї, друзям, та і відпочити від напружених буднів. Відповідно, пошукам шуби часу не вистачає, до того ж спеціалізованих магазинів із шубами не так багато, навіть в таких великих містах, як Київ, Львів, Дніпро чи Одеса. Якщо стоїть завдання купити якісну шубу, то це стає навіть дуже не просто.

Саме тому, більшість обирає інтернет магазини. Чому такий спосіб покупок стає все більш популярний ?

  •  Тому, що він зручний –  ви можете робити вибір, не виходячи із дому, тоді коли вам це зручно, до того ж порадитись із близькими.
  •  В інтернет магазинах завжди вибір більший ніж у звичайних.
  •  Тому, що купити шубу у нас безпечно – ви робите замовлення через інтернет, а оплачуєте вже при отриманні, що надає вам гарантії, а нас зобовязує відправити вам саме те, що ви очікували, інакше ви просто не купите.

 

Жіночі шуби бувають самими різноманітними – короткі та довгі, приталені та вільного крою, класичні, та “поперечки”, проте, якою б не була шуба, добре щоб пошита вона була у Тисмениці !
Наш магазин у місті Тисмениця, або ж інтернет-магазин одинаково гарантують якість продукції торгової марки ХутроСвіт.

Торгова марка ХутроСвіт та наш хутровий салон-магазин у Тисмениці, по праву гордиться якістю своїх хутрових виробів. Якісні, та в той же час недорогі шуби ми шиємо вже майже тридцять років.

Таким чином, – ви можете купити шубу в Києві, Харкові,Одесі, Дніпрі та у будь-якому місті України, потративши мінімум такого дорогоцінного часу, при цьому купити із гарантією, пошиту саме для вас, та по ціні виробника – від торгівельної марки  ХУТРОСВІТ  із Тисмениці – хутрової столиці України.


 

Сподобалася стаття ? Розкажіть друзям: