+38 050 655 42 22
+38 067 105 11 99

Час – саме цінне, що у нас є і те, що ми не можемо купити

Як можна зекономити такий дорогоцінний час при купівлі хутряних виробів ?

Якщо ви вважаєте найбільшою цінністю гроші, чи здоров'я, або щастя, то ви помиляєтесь. Найдорожчі авто, діаманти або шуби не можуть нам дати самого дорогого – часу !  
В силу того, що темп нашого життя постійно зростає, самим дорогим на сьогодні є час. Він дає нам головне – можливість :
• виконати справи із сьогоднішнього списку;
• реалізувати ті ж самі мрії про машину або дорогу шубу;
• повністю насолодитись щастям, почуттям любові та самим життям.

Ми дуже часто стараємось економити час. Навіть завзятим шопоголікам вже не вистачає часу ходити по магазинах і вони стараються знайти такого продавця, який все зробить за вас.
Розглянемо такий підхід на конкретному прикладі. Ціль вашого візиту у магазин – норкові шуби. Виріб, безперечно елегантний та розкішний і до того ж не дешевий. Тому, процес вибору є досить кропітким та тривалим.

Ви відвідали один магазин, інший, – зіштовхуєтесь з одними і тими ж проблемами :

 • Невеликий асортимент не дозволяє вибрати саме те, що вам до душі. Звичайно, всі шуби із натурального хутра красиві, проте не побачили тієї єдиної, глянувши на котру, вам не захочеться із нею розлучатись. Або ж немає вашого розміру, а пошити шубу на замовлення в магазинах не беруться. На запитання, коли будуть нові поступлення, продавці відповідають, що вже були. 
   
 • Гарантії якості також не викликають довіри. Покупка досить дорога і тому хочеться бути певними, що шуба із норки була виготовлена із якісного хутра та пошита на совість, буде добре носитись. Але ж проблема в тім, що більшість продавців навіть не знають де і хто пошив їхні вироби. Про які ж тоді гарантії може йти мова ?
   
 • А в добавок ви ще й переплатите. Магазини ставлять свої націнки на шуби, як правило в 1,5 а то і 2 рази вище тих, що пропонує виробник. Тобто ви просто витрачаєте свій час, замість того, щоб норкова шуба вже зігрівала вас своїм теплом та розкішшю. Уникнути всіх цих непотрібних турбот допоможе вам співпраця із хорошим виробником. 
   
 • Якщо вам потрібні не просто вироби з хутра хорошої якості, а ви хочете купити шубу від виробника, тоді торгова марка "ХутроСвіт" рада вітати вас! Основна наша перевага – добросовістний виробник та турботливий продавець в одній особі.  
   
 • Звернувшись до нашої компанії, ви зекономите час, і ось чому :
  Ми реалізуємо свою продукцію без посередників. Працюємо із кожним покупцем напряму та індивідуально.
   
 • Такий тісний контакт дає можливість консультувати кожного із клієнтів. Наші досвідчені фахівці підкажуть, який фасон вам більше підходить з огляду на ваші мірки та тип зовнішності. 
   
 • В каталозі готової продукції представлені шуби із мутону, каракулю, норки, та нутрії найбільш популярних фасонів, які вже встигли стати класичними. Кожна модель шиється по мірках замовника.
   
 • Якщо ви не знайдете того, що вам подобається в нашому магазині, ми пошиємо вам шубу на замовлення у найкоротші терміни. При цьому всі роботи будуть виконані вручну.
   
 • Ми працюємо без передплати, оплата покупки відбувається після того, як, будь то шуба із мутону, норки або іншого хутра у вас в руках, ви її поміряли, оцінили якість та залишились задоволеними.
   
 • Готові вироби доставляються у будь-яке місто України. Ми любимо натуральне хутро та хочемо, щоб воно стало вашою окрасою, тому робимо все можливе, щоб кожний бажаючий міг купити шубу легко та просто. 

  Зробити вибір на користь тм.ХутроСвіт можна по таких критеріях :

  1. Торгова марка ХутроСвіт родом із Тисмениці, тому є носієм секретів майстерності та продовжувачем вікових традицій обробки хутра. Тисмениця – хутрова столиця України, а вироби місцевих майстрів користуються популярністю і у Європі.
  Обробка хутра – ремесло, яким тут займаються століттями. З часом тут з'явились цілі династії майстрів. Хутро та шуби – візитна карточка цього містечка. Більшу кількість магазинів шуб ви більше ніде не побачите.

  2. Ми є виробниками. Любимо свою справу і робимо її з душею. Більшість операцій виконуються в ручну, відповідно до наших напрацьованих традицій. Тому високу якість кожного виробу ми можемо гарантувати зі 100% впевненістю.

  3. Ми виготовляємо різноманітну продукцію та постійно розширюємо асортимент. У нас ви можете купити шубу із норки, каракулю, мутону та нутрії, а також жилетки із натурального хутра, жіночі шапки із хутра та інші аксесуари.

  Бережіть свій час! Його слід витрачати тільки на те, що для вас є дійсно важливим. А таку справу, як купити шубу із норки, довірте нам.

Сподобалася стаття ? Розкажіть друзям: