+38 050 655 42 22
+38 067 105 11 99

Шуби Blackglama – норка, яка стала легендою

Шуби із норки Blackglama (Блекглама)  часто підробляють, адже коштують вони немало. Визначити це буває складно, особливо людині, яка не дуже розбирається в цьому питанні.
Порада, якою варто скористатися – уважно придивитись до хутра, купляти шубу у перевіреного продавця в спеціалізованих магазинах, та перевірити відповідність номеру бірки на офіційному сайті торгової марки.

Характерні особливості шуби із норки Blackglama – як перевірити оригінальність

1. Індивідуальний серійний номер.

Шкіркам, проданим на аукціоні присвоюються індивідуальні бірки з оригінальним номером, який можна перевірити в базі даних на офіційному сайті.

На правій стороні етикетки можна побачити нанесений по вертикалі серійний номер. Це унікальний номер, яка видається на певну кількість шкірок (15 шт самців, або 30 шт самок).
На офіційному сайті є спеціальна форма для перевірки відповідності номеру.

Оригінальна етикетка Блекглама із номером

2.  Етикетка із ультрафіолетовим захистом.

Етикетка Блекглама під ультрафіолетовим освітленням

На білій етикетці прямокутної форми нанесений напис чорними буквами назви бренду BLACKGLAMA . Під ультрафіолетовим світлом можна побачити багаторазове повторення назви бренду по всій площі етикетки.

Слід зазначити, що у 2018 році бренд BlackGlama придбав інший відомий бренд – канадський аукціон NAFA.
Було змінено бірку – добавили зверху надпис EXCLUVIVELY BY NAFA, також її дещо спростили – вона вже не підсвічується під ультрафіолетом, відповідно перевіряти номер тепер потрібно вже на офіційному сайті торгової марки NAFA.

Із 2018 року бірки мають такий вигляд :

Шуби із норки Блекглама – особливості кольору

Півшубок із норки Блекглама
• Хутро має глубокий темний колір.

Особливістю хутра норки Blackglama (Блекглама) є те, що вона може бути тільки в темному кольорі – від темно шоколадного до майже чорного – кольору нафти. Звідси і назва торгової марки. Розшифровується це так: Black – в перекладі з англійської «чорний», а GLaMA – абревіатура конгломерату виробників норки, який повністю називається «Great Lakes Mink Association», та перекладається як «Норкова Асоціація Великих Озер».

Норка має насичений темний колір з багатою тональністю переходів, при цьому може віддавати коричнево-бурим або сірувато-голубим.

Натуральний відтінок хутра цієї породи норки неможливо підробити при допомозі штучних барвників, адже блиск, насиченість та глибина окрасу отримуються в процесі формування та розвитку підпушку та остьового волосу.

Неповторний бархатистий вигляд.

А ще хутро норки Blackglama відрізняється особливою бархатистістю, пружністю та м’якістю, яку можна відчути на дотик. І це є найпростішим критерієм, за яким можна визначити таку норку.

На фермах вирощують норку виключно темного окрасу, а хутро вважається одним із найбільш якісних та красивих у світі. Проте, не вся продукція отримує ім’я Blackglamа, а тільки кращі взірці, які проходять жорстку оцінку. Для того, щоб добитися унікального окрасу, ведеться безперервна селекційна робота, розробляються нові, покращені види кормів. Це надає гарантію того, що хутро буде найкращим.

За рік на аукціоні в Сіетлі  продавалось всього 860 тис. шкірок BlackGlama, що складає всього 2% від загальної кількості шкірок на ринку. Як правило їх закуповують імениті, відомі виробники, які шиють ексклюзивні шуби і коштувати дешево вони не можуть.
Якщо вам пропонують дешево купити шубу  BlackGlama – це привід задуматись та перевірити хутро на оригінальність. Витративши всього декілька хвилин, вам вдасться уникнути обману та не витрати гроші на підробку.

 

Шуби Blackglama — показник статусу та стилю

Хутро та  хутрові вироби із норки у всі часи вважались одними із самих розкішних та престижних, тому саме норкові шуби обирають зірки естради, кіно, знаменитості та сильні світу цього.
Історія появи шуб з логотипом Blackglama на світовому ринку починається з 1941 року. Рекламна компанія American Legend, яка в свій час стала однією із самих глобальних в хутровій індустрії , пройшла під девізом «Що стане справжньою легендою?», або «What Becomes a Legend Most?».

Нескромно, проте її автори знали про що говорили. Вони заявили про себе всьому світові і не безпідставно.
Вже тоді вироби з іменем норки Blackglama були знамениті та витребувані. Зірки Голівуду Барбара Стрейзанд, Елізабет Тейлор, Софі Лорен носили хутра із норки з цим логотипом. Із цього часу і назавжди Blackglama стала легендою.

На сьогоднішній день на світовому ринку можна зустріти також інші кольори норки, які продаються під логотипом American Legend.
Наприклад, норка з романтичним та незвичним іменем Голубий ірис має яскраво виражену полоску темного кольору вздовж спинки. Саме ця «ізюминка» надає виробам із хутра шарм та індивідуальність.
А норку Pearl відрізняє глибокий та насичений відтінок чайної рози.

Як і багато років тому, сьогодні Blackglama — один із самих відомих хутрових брендів.

Носити шуби із норки Blackglama – норки “чорний діамант” — привілей відомих та багатих – тих, хто знається на хороших та якісних речах і може собі їх дозволити.


Також радимо прочитати:

Сподобалася стаття ? Розкажіть друзям: