+38 067 105 11 99
+38 050 655 42 22

Які бувають норкові шуби і від чого залежить ціна

Ознайомитись із цінами, вибрати та купити модель із норки ви можете у нашому розділі: Норкові шуби.

Запитання, яке нам задають по телефону найчастіше одночасно є і самим безглуздим. Це запитання : “Які у вас ціни на шуби  “, і запитують щодня.

Погодьтесь, на таке запитання важко відповісти і не тільки через те, що шуби бувають різних розмірів, різної довжини, фасону, кольору, але перш за все тому, що саме хутро норки має дуже багато критеріїв та категорій якості. Тому, ми постараємось розібратись що формує ціну норкової шуби.

Від чого залежить ціна шуби

Приблизно 80% ціни шуби – це вартість самого хутра, тобто шкірок, із яких пошита ця шуба.
Решта – це заробітна плата працівників та інші виробничі витрати. Тоді виникає запитання від чого залежить ціна самого хутра норки. Норка є різних розмірів, різних кольорів, є самки, є самці.

Яку норкову шубу краще купити – із самок чи із самців

Шуба із самок дещо легша, у неї тонша шкіра (міздра) але вона водночас і менше зберігає тепло. Хутро самок норки використовують для довгих великих виробів, щоб зменшити вагу, також тоді, коли питання тепла не є першочерговим, а важливо, щоб шуба виглядала візуально легшою.

Шкірка самців норки більша за розміром, саме хутро більш густе та дещо вище , а міздра товстіша. Норкова шуба із самців буде дещо важча, але виграє за теплостійкістю та терміном експлуатації, так як хутро більш стійке до витирання. Із самців шиють коротші (до 100см) вироби, це в основному пальтові фасони, або шуби в розпуск.

Наша порада покупцям – обирати шубу виходячи із її призначення – як часто і для яких цілей ви її будете одягати.
Але це теж не визначає ціну шуби. Ціна норкової шуби повністю залежить від того із якої саме норки вона пошита.

Яка норка використовується для пошиття шуб і чим відрізняється дороге хутро від дешевого

Якщо узагальнити, то норку можна поділити на три типи :
1 – американська та канадська ;
2 – європейська або “скандинавська норка“;
3 – китайська.

  • Почнемо огляд із самої дорогої – американської норки BLACKGLAMA та канадської BLACK NAFA. Одразу зазначимо, це зовсім не означає, що ця норка вирощена саме в Америці, а інша в Канаді ( хоча в більшості саме так і є ), це може бути одна і та ж норка, але продана на різних аукціонах і по якості вони ідентичні. Різниця полягає в тому, який саме аукціон проводив продаж цих шкірок.

Шуби із американської норки Блекглама Відрізняється цей тип норки оригінальним, неповторним кольором, особливою бархатистістю, густим підпушком та низьким і рівним по висоті ворсом. – BLACKGLAMA – ця назва присвоюється тільки темній норці ( від чорного до темно-коричневого відтінку) і проданій виключно на аукціоні в США у місті Сіетл.
Оригінальність хутра підтверджується спеціально захищеними етикетками із індивідуальним серійним номером, який можливо перевірити на офіційному сайті торгової марки BLACKGLAMA (як перевірити номер читайте тут).
Всім іншим шкіркам, проданим на цьому аукціоні і які не підпадають під строгі критерії для отримання імені Блекглама присвоюється лейбл AMERICAN LEGEND.

Норка BLACK NAFA – це теж норка темного, майже чорного відтінку і продана виключно на аукціоні в місті Торонто Канада.
По зовнішніх ознаках та якості хутра вона така ж як і американська Блекглама. Оригінальність захищена також спеціальними етикетками, серійний номер яких перевірити можна вже на сайті торгової марки NAFA. На цьому аукціоні продається також норка інших кольорів, яким присвоюється бренд і лейбл NAFA MINK.

Висновок : американська норка BLACKGLAMA та канадська BLACK NAFA нічим не відрізняються за якістю, тільки продаються під різними торговими марками на різних аукціонах. Ціни на шуби із такого хутра від 3000 $. Це вибір для тих, хто цінує стиль та якість у всьому.

Придбавши норкову шубу із хутра Блекглама або Блек Нафа від торгової марки ХутроСвіт із Тисмениці, ви будете впевнені у найвищій якості. Якість хутра гарантується відомими іменами аукціонів, а якість пошиття нашим багаторічним досвідом.

  • Скандинавська норка. Це тип норки, вирощеної на європейських фермах, в основному в Данії, Голандії, Польщі. Таке хутро характеризується густим підпушком, але дещо вищим, також рівним по довжині ворсом. Шуби із скандинавської норкиТемній, майже чорній норці, присвоюється назва SCAN BLACK, продається вона на аукціонах в Копенгагені (Kopenhagen Fur), або Хельсінкі (Finnish fur). На цих аукціонах продається також норка інших кольорів. Існує градація по категоріях якості – у Kopenhagen Fur це Kopenhagen Purple, Kopenhagen Platinum, Kopenhagen Burgundy, Kopenhagen Ivory, для Finnish fur це SAGA FURS ROYAL – хутро найвищої категорії, потім SAGA FURS, дальше SAGA 1.

В Україні ціни на шуби із “Скандинавської норки “ коливаються від 1800 $ до 3000 $. Ми рекомендуємо вироби із такого хутра для тих, хто носить хутра майже щодня і цінує якість та практичність.

  • Сама дешевша, але найбільш поширена на ринках (читай базарах) в Україні це китайська норка. Відразу додамо, що “китайська норка” це не означає, що шуба обов’язково пошита у Китаї, це тип хутра. У Китаї ( переважно в Гонконгу ) шиють також шуби із дорогого хутра, але коштують вони досить дорого і до нас їх не завозять.
    Також до самого дешевого виду належить російська норка, але вона у нас практично не зустрічається.Характерні особливості – дуже тонке хутро – довгий волос ( лахмата ) і рідкий підпушок, відповідно ні гріти ні довго служити така шуба не буде, виглядати буде досить “бідно”.

Ціни на шуби із китайської норки коливаються в межах 800 $ -1200 $ . Наша порада – краще утриматись та зібрати кошти на дійсно хорошу шубу.

Яку б норкову шубу ви не вирішили купити, потрібно спочатку хоча б трішки розібратись у тому які бувають ці шуби, та яка норка використовується, щоб потім не жалкувати про марно витрачені гроші.

У будь якому випадку, купувати шубу потрібно у відомих торгових марок, а краще у виробника.

Необхідно поцікавитись як довго на ринку цей бренд, тому що у хутровому бізнесі торгова марка яка працює давно буде цінувати свою репутацію і не дозволить собі використовувати неякісне хутро.


Також радимо прочитати: