+38 050 655 42 22
+38 067 105 11 99

Які бувають норкові шуби і від чого залежить ціна

Ознайомитись із цінами, вибрати та купити модель із норки ви можете у нашому розділі: >>Норкові шуби.

Запитання, яке нам задають по телефону одночасно є і самим безглуздим. Це запитання : “Які у вас ціни на шуби“, і запитують щодня.
Погодьтесь, на таке запитання важко відповісти не тільки через те, що шуби бувають різних розмірів, різної довжини, фасону, кольору, але перш за все тому, що саме хутро норки має дуже багато критеріїв та категорій якості. Тому, ми постараємось розібратись, що формує ціну норкової шуби.

Від чого залежить ціна шуби

Приблизно 80% ціни шуби – це вартість самого хутра, тобто шкірок, із яких пошита ця шуба.
Решта – це заробітна плата працівників та інші виробничі витрати. Тоді виникає запитання від чого залежить ціна самого хутра норки. Хутро є різних розмірів, різних кольорів, є самки, є самці.

Яку норкову шубу краще купити – із самок чи із самців?

Шуба із самок дещо легша, у неї тонша шкіра (міздра), але вона водночас і менше зберігає тепло. Хутро самок норки використовують для довгих великих виробів, щоб зменшити вагу, також тоді, коли питання тепла не є першочерговим, а важливо, щоб шуба виглядала візуально легшою.

Шкірка самців більша за розміром, саме хутро більш густе, та вище, а міздра товстіша. Норкова шуба із самців буде дещо важча, але виграє за теплостійкістю та терміном експлуатації, так як хутро більш стійке до витирання. Із самців шиють коротші (до 100см) вироби, це в основному пальтові фасони, або шуби в розпуск.

Але це теж не визначає ціну шуби. Ціна норкової шуби повністю залежить від того із якої саме норки вона пошита.

Наша порада покупцям – обирати шубу виходячи із її призначення – як часто і для яких цілей ви її будете одягати.

Яка норка використовується для пошиття шуб і чим відрізняється дороге хутро від дешевого?

Якщо узагальнити, то норку можна поділити на три типи :
1 – американська та канадська ;
2 – європейська або “скандинавська норка“;
3 – китайська.

    Почнемо огляд із самої дорогої – американської норки BLACKGLAMA та канадської BLACK NAFA. Одразу зазначимо, це зовсім не означає, що вона вирощена саме в Америці, а інша в Канаді ( хоча в більшості випадків саме так і є ), це може бути одна і та ж норка, але продана на різних аукціонах і по якості вони ідентичні. Різниця полягає в тому, який саме аукціон проводив продаж цих шкірок.

Шуби із американської норки Блекглама.

Відрізняється цей тип норки оригінальним, неповторним кольором, особливою бархатистістю, густим підпушком та низьким і рівним по висоті ворсом.
BLACKGLAMA – ця назва присвоюється тільки темній норці ( від майже чорного до темно-коричневого відтінку) і проданій виключно на аукціоні в США у місті Сіетл.  Починаючи із 2018 року права на бренд Блекглама належать канадському аукціону NAFA .

Оригінальність хутра підтверджується спеціально захищеними етикетками із індивідуальним серійним номером, який можливо перевірити на офіційному сайті торгової марки BLACKGLAMA (як перевірити номер читайте тут).
Всім іншим шкіркам, проданим на цьому аукціоні і які не підпадають під строгі критерії для отримання імені Блекглама присвоюється лейбл AMERICAN LEGEND.

Норка BLACK NAFA

Це теж норка темного, майже чорного відтінку і продана виключно на аукціоні NAFA в місті Торонто Канада.
По зовнішніх ознаках та якості хутра вона така ж як і американська Блекглама. Оригінальність захищена також спеціальними етикетками, серійний номер яких перевірити можна вже на сайті торгової марки NAFA. На цьому аукціоні продається теж норка інших кольорів, яким присвоюється бренд і лейбл NAFA MINK.

Висновок : американська BLACKGLAMA та канадська BLACK NAFA нічим не відрізняються за якістю, тільки продаються під різними торговими марками. Ціни на шуби із такого хутра від 3000 $. Це вибір для тих, хто цінує стиль та якість у всьому.

Придбавши норкову шубу із хутра Блекглама або Блек Нафа від торгової марки Хутро Світ із Тисмениці, ви будете впевнені у найвищій якості. Якість хутра гарантується відомими іменами аукціонів, а якість пошиття нашим ім’ям, та декількома десятеліть досвіду.

Скандинавська норка.

Це тип хутра, вирощеного на європейських фермах, в основному в Данії, Голандії, Польщі. Воно характеризується густим підпушком, але дещо вищим, також рівним по довжині ворсом. Шуби із скандинавської норкиТемній, майже чорній норці, присвоюється назва SCAN BLACK, продається вона на аукціонах в Копенгагені (Kopenhagen Fur), або Хельсінкі (Finnish fur). На цих аукціонах продається також норка інших кольорів. Існує градація по категоріях якості – у Kopenhagen Fur це Kopenhagen Purple, Kopenhagen Platinum, Kopenhagen Burgundy, Kopenhagen Ivory, для Finnish fur це SAGA FURS ROYAL – хутро найвищої категорії, потім SAGA FURS, дальше SAGA 1.

В Україні ціни на шуби із “скандинавської норки “ у межах від 1600 $ до 3000 $. Ми рекомендуємо вироби із такого хутра для тих, хто носить хутра майже щодня і цінує якість та практичність.

Китайська норка.

Сама дешевша, але найбільш поширена на ринках (читай базарах) в Україні це китайська норка. Відразу зазначимо, що “китайська норка” це не означає, що шуба обов’язково пошита у Китаї, це тип хутра. У Китаї ( переважно в Гонконгу ) шиють також шуби із дорогого хутра, але коштують вони досить дорого і до нас вони не попадають.
Також до самого дешевого виду належить російська норка, вона у нас практично не зустрічається. Характерні особливості – дуже тонке хутро – довгий волос ( лахматість ) і рідкий підпушок, відповідно ні зігрівати, ні довго служити така шуба не буде, виглядати буде досить “бідно”.

Ціни на шуби із китайської норки в межах 800 $ – 1200 $. Наша порада – краще утриматись та зібрати кошти на дійсно хорошу шубу.

Яку б норкову шубу ви не вирішили купити, потрібно для початку хоча б трішки розібратись у тому, які бувають ці шуби, та яка норка використовується, для того, щоб потім не жалкувати про марно витрачені гроші.

У будь якому випадку, купувати шубу потрібно у відомих торгових марок, а краще у виробника.

Необхідно поцікавитись – як довго на ринку цей бренд, тому що у хутровому бізнесі торгова марка, яка працює давно буде цінувати свою репутацію і не дозволить собі використовувати неякісне хутро.Пропонуємо подивитись:
каталог шуб із норки


Також радимо прочитати:

Сподобалася стаття ? Розкажіть друзям: