+38 050 655 42 22
+38 067 105 11 99

Купити шубу в цьому сезоні – ви просто зобов`язані !

купити шубуЗима цього року вже показала свій крутий норов і цим підкреслила передбачливість модельєрів, які зробили теплий одяг зі шкіри та хутра головним трендом сезону. Листопадовий номер VOGUE написав: «девіз цього сезону – бути м’якою та пухнастою» і це дійсно так. Практично жодна модна зимова колекція цього року не обійшлась без «м’якого золота», тому купити шубу або хутрову безрукавку – це вже обов’язок кожної модниці.

Отже, які ж головні модні тенденції нинішнього сезону?

Шуби – основні тренди сезону

Шуби стали меншими, легшими та стрункішими. Горностай і шиншила уступили місце більш практичному хутру, поли стали коротшими, та й широкі коміри-пелерини вже

Шуби – основні тренди сезону

актуальні. Шуба сьогоднішнього дня більше схожа на хутрове пальто – класичні прямі силуети з невеликими комірами в більшості з поясом виглядають надзвичайно елегантно. Показово, що світова криза менш за все затронула модну індустрію – шуби та півшубки, хутрові безрукавки навіть виготовлені із відносно недорогого хутра, виглядають зовсім не дешево.

Шуби 2024

Серед моделей зими 2024 особливо почесне місце зайняли різноманітні жилети, пошиті повністю з хутра або в розшивку із натуральною шкірою. Їх використали в своїх в колекціях Givenchy, Gucci, Dries van Noten, Gerard Darel, miu miu. В їхніх колекціях можна побачити не тільки більш-менш звичні шуби, пальто та жилети, але також спідниці та плаття із різних видів хутра, серед яких особливою вишуканістю вирізняється каракуль. Переважають приталені моделі зі скромною обробкою, виконані із самого різноманітного хутра: мутону, норки, чорнобурки, каракулю.

В цьому сезоні можна купити шуби,свінгери із довговорсого пишного хутра, які стали досить модними. До того ж, такі «укорочені» варіанти шубок стали невід’ємною частиною гардеробу жінок-водіїв – і тепло, і зручно, і вигляд розкішний.

Хутро давно вже довело свою незамінимість в якості матеріалу для зимового одягу: воно надзвичайно тепле, ніжне та м’яке. При цьому, на відміну від шкіри чи замші, більшість видів хутра легко піддаються ремонту та реставрації, якщо ви ненароком розірвали або заплямили. Так що, вибираючи одяг для зими, можете сміливо купити шубу – вона прослужить вам не один рік, та не раз віддячить вам в зимову стужу своїм теплом, легкістю та елегантністю.

Не забудемо сказати про колір. Адже визначитись хочете ви замовити шубу, або ж купити шубу, пальто або жилет – це ще не все. Базовим кольором сезону можна по праву вважати чорний, однак шуби 2016 вирізняються різноманіттям кольорів. В цьому сезоні в моді полоски: шуби, курточки та безрукавки можуть шитись в горизонтальні, вертикальні або ж навіть діагональні полоски самої різної ширини.

Купити шубу виробника із Тисмениці – торгової марки Хутро Світ

Ось, рішення купити шубу прийняте, модель вибрана, і постає питання – де і у кого зробити цю бажану покупку, або, що краще, – індивідуально замовити шубу. Але не поспішайте. Не забувайте, що представлені високою модою колекції в більшості складаються із зовсім непрактичних речей. Тому рекомендуємо звернути увагу на вітчизняних виробників – хутрових підприємств Тисмениці, які можуть порадувати вас великою кількістю моделей, дотримуючись основних модних тенденцій і в той же час, не забуваючи про практичність

Шуби, виготовлені в Тисмениці, протягом вже декількох століть відомі своєю високою якістю. В часи Радянського Союзу Тисмениця не тільки поставляла шуби на весь Союз, але і шила для дружин перших керівників тієї могутньої держави.

Важливою відмінністю вітчизняних виробників хутра є ціна, і особливо якість, які суттєво виграють в порівнянні з імпортними шубами. Більше того, відстоюючи свою нішу на цьому насиченому ринку, українські майстри часто з надзвичайною прискіпливістю обробляють кожну шкірку та заробляють кожний шовчик.

Серед представлених нами моделей ви зможете купити шуби, як класичного крою, так і модні пальто, молодіжні курточки з хутра. Моделі з поясом і без, із класичної норки та елегантного аристократичного каракулю, практичного мутону та шовковистої нутрії, короткі та довгі, прямі та кльошеві. Від класичної шуби до долу і до невеликої безрукавки з хутра чорнобурки. Вся ця продукція майстрів найвищого класу, які зберігають свої традиції обробки хутра та пошиття виробів з нього вже декілька століть.

Крім того, «Хутро Свiт» надає послуги індивідуального пошиття, і ви можете замовити шубу оригінальної моделі саме вашого розміру.


Читайте також:

Сподобалася стаття ? Розкажіть друзям: